Wiele pracy za mną ale i wiele pracy przede mną. Stąd wynika obniżenie lotów i zdecydowanie rzadsze wpisy.

Nawał zajęć spowodował, że nie mam czasu pisać ale to nie znaczy że nie myślę o nowych materiałach. Mam cichą nadziej, że może ten, krótszy ale jednak, tydzień okaże się dla mnie łaskawszy i pozwoli ruszyć z planem publikacji przygotowanym jeszcze w marcu.

Ale dziś nie o tym, przejdźmy do nowości marketingowych z ostatniego tygodnia.

 1. https://marketingprzykawie.pl/
  • Marketing przy kawie przytacza badanie Mindshare Polska, dotyczące zmiany zachowania zakupowego Polaków w trakcie pandemii. Dowiemy się z niego między innymi o pogarszającej się sytuacji materialnej Polaków a także wielu innych statystyk, które mogą mieć wpływ na naszą pracę.
 2. https://uxdesign.cc/
  • Fajny poradnik o tym jak przygotować niestandardową stronę 404 i zainteresować nią odwiedzającego, zamiast go zniechęcać. W wpisie o Google Analytics pokazałem w jaki sposób monitorować, czy użytkownicy trafiają na strony 404, jeżeli jeszcze tego nie wdrożyliście zachęcam.
 3. https://www.practicalecommerce.com/
  • Practical Ecommerce publikuje szeroki artykuł o danych, które można wyciągnąć z doskonale wszystkim znanego Google Search Console. Przynam, że korzystam z części rozwiązań na co dzień i faktycznie dostarczają wielu informacji o kliencie, które są trudno dostępne w inny sposób.
 4. http://imas.pl/blog
  • Podobno dobrych badań nigdy za wiele, tym razem IMAS sprawdził jak wypada kondycja firm w dobie pandemii. Jest to także pierwsze badanie z większego cyklu.
 5. Na koniec z przymrużeniem oka, Siły kosmiczne Stanów Zjednoczonych szukają rekrutów. Prawie jak u nas 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.